Послуги по дизайну і виробництву металоконструкцій

Послуги по дизайну і виробництву металоконструкцій

Людина з давніх-давен намагалася захистити місце свого проживання. Причин цього вистачало завжди.

Першими захисними спорудами стали рови, заповнені водою, та огорожі. Спочатку це були примітивні паркани з підручних природних матеріалів, здебільшого з дерева   та каменю. Надалі, з винаходом знарядь праці та освоєнням гончарного ремесла, стали з'являтися металеві та цегляні огорожі.

Метал і цегла і в наші дні залишаються одними з найкращих будівельних матеріалів як самостійні матеріали, так і в поєднанні один з одним. З'явилися ковані огорожі, огорожі з профнастила, чавунні та алюмінієві, а також різноманітні цегляні огорожі з цегли різної фактури. Не вийшли з вжитку дерево та камінь — їх також навчилися обробляти.

Сьогодні паркан виконує не тільки захисну функцію, але й декоративну, прикрашаючи та доповнюючи ваш будинок, ділянку, газон.

Наше підприємство пропонує Вам послуги з дизайну, виготовлення, фарбування декоративних огорож, газонних та інших огорож з металу.

Ми підберемо індивідуальний малюнок для паркану, його тип та колір, що відповідають вашому побажанню. Також пропонуємо додаткові елементи оформлення із загальним дизайном: вазони, квіткарки, урни, лавки.